Ma 2019. december 13. péntek, Luca napja van. - Holnap Szilárda napja lesz.
   

PROGRAMKERESŐ
 
Ke Sz Cs Sz Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Európai Uniós pályázatok
Határtalanul pályázatok

Felvettek Névsora


A 2019/2020-as tanévre az alábbi diákok nyertek felvételt a gimánziumba:

 

5. d osztály

1. Albert Márk

2. Andó Botond

3. Aszódi Zoltán István

4. Baumann Zoltán Buda

5. Bereczky Márton

6. Berkó Barnabás Attila

7. Dinyák Boldizsár Csaba

8. Diószegi Csenge

9. Gulyás Zoltán

10. Illés Anita

11. Kápolnási Dorka

12. Kiss Eszter Fanni

13. Kovács-Gabányi Zsombor Zoltán

14. Kürthy Dóra

15.Matalin József

16. Molnár Petra

17. Nagy Antónia

18. Nagy Julianna

19. Oláh-Fekete Hanna

20. Perjési-Szabó Ferenc

21. Pesti Péter Barnabás

22. Prinz Olivér Péter

23. Réthi Bence Albert

24. Sági Mátyás Károly

25. Sasvári András

26. Sasvári Bálint

27. Siklósy Emília

28. Szathmáry Frida Bíborka

29. Szebelédi Milán Szabolcs

30. Tomcsányi Dávid Zoltán

31. Vincze Zsuzsanna

32. Vojtovics Péter

 

9. a osztály

1. Ádori Gábor

2. Ádori Viktor

3. Bartúcz Anna

4. Csizmadia Martin

5. Danka Dóra           

6. Dézsi Tifani

7. Emődi László Arnold

8. Fazekas Gergő

9. Galló Dániel

10. Gutpintér Lilla

11. Hegedűs Marcell Attila

12. Horváth Tünde

13. Jakab Rebeka

14. Jankai Fruzsina

15. Kelemen Bertalan

16. Kerekes Zoltán

17. Kolonics Dorina Krisztina

18. Kozma Vivien

19. Mocsári Keve

20. Nagy Cintia Nóra

21. Ócsai Gellért

22. Pásztor Szonja

23. Sáfár Adrienn Viktória

24. Sükösdi Nóra

25. Szabó Gergő

26. Szabó Kevin

27. Szászi Csenge

28. Szováti Botond

29. Szűcs Alexandra

30. Tar Zsuzsanna

31. Tóth Lili Csenge

32. Tóth Marcell

 

9. b osztály

1. Bencze Bátor

2. Bukovinszki Gergő Károly           

3. Bús Miklós Tivadar

4. Csiszovszki Réka

5. Egressi Lara

6. Fehér Eszter

7. Gornicsar Patrik

8. Halgas Réka

9. Hársvölgyi Tamara Tímea

10. Hóra Zsanett

11. Hortobágyi Dávid           

12. Horváth Enikő

13. Hörömpő Zsófia

14. Kárpáti Gyöngyvér

15. Katzúr Péter

16. Kovács Kinga

17. Kovács Kolos

18. Kovács Lili

19. Krizsány Kincső

20. Meleg Bence

21. Menyhárt Edina Márta

22. Misti Annamária

23. Oláh Ádám

24. Petró Dávid Zsolt

25. Rátkai Vivien

26. Sándor Krisztina Eszter

27. Sebestyén Eszter

28. Simon Adél

29. Soós Titusz

30. Szijj Andrea

31. Takó Emese

32. Tarkó Fanni Anett

33.Virágh Dorka

34. Zhou Enlu

 

9. c osztály

1. Balga Dorina

2. Baráth Vivien Edina

3. Bartha-Csabai Barnabás

4. Bauman Dominik

5. Bencs Bálint

6. Bognár Barbara

7. Boldizsár Odin

8. Brisendine Barnabás

9. Csáki Zsófia

10. Csalár Csilla

11. Demeter Kinga Virág

12. Fenyvesi Attila

13. Füle Dániel

14. Jedlicsek Eszter

15. Kiss Petra

16. Kovács Bence

17. Kőgyesi Gábor

18. Mészáros Levente

19. Motyovszki Soma

20. Náday-Tauber Alíz

21. Nagy Ágota

22. Nagy Marcell

23. Pásztor Csenge

24. Pető Blanka

25. Pintér Balázs

26. Sidlovszky Fanni

27. Sikura Benedek

28. Szabó Levente

29. Szerdai Nóra

30. Sziklai Adél

31. Török Alíz Eszter

32. Varga Nóra

33. Veres Csenge

34. Veres Huba


ERASMUS+ 2019
PROJEKTEK
Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Minősített Tehetséggondozó Műhely
Elte ORIGO Referenciaiskola
PÉNZIRÁNYTŰ iskola
KÉSZPÉNZKÍMÉLŐ
PÉNZ7 iskola
INFO

Cím:

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

H-2700 Cegléd

Rákóczi út 46.

 

Telefon:

06-53/500 525

 

Fax:

06-53/500 625

 

Email:

cklg@cklg.hu

 

OM azonosító:
032549

Tagozatkódok:

1001 Matematika

1002 Természettudományok
1003
Angol nyelv

1004 Német Nyelv

1005 Humán

1006 Informatika

1008 8 osztályos tagozat


Hány nap van hátra?
Téli szünet:
2019.12.21 - 2020.01.05-ig
Még nap van hátra
SZAVAZÁS
Nincs megnyitott szavazás


Valid XHTML 1.0 Transitional

Érvényes CSS!

A lap 0.021 másodperc alatt készült el. | Copyright 2019 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | Impresszum
| A látogatók száma 2012.07.14-től összesen: 10682518 | Ebben a hónapban: 31857 | Ma: 455 | jelenleg: 2 | Statisztika |